Укр
Рус
Телефони:
(050)3830181 (097)8067785 (044)2411216
Адреса:
04074 м.Київ вул.Автозаводська,2 bkpgrup@gmail.com

 

Для клієнтів

 

На що треба звертати увагу при виборі рушника?

Вбираність виробів

У більшості випадків, на етикетці рушника завжди вказано, що воно виготовлене з бавовни, але кращою бавовною вважається бавовна, вироблена в Ірані, Пакистані або Туреччині. Треба звертати увагу на країну - виробника.

Щільність

Термін служби рушника безпосередньо залежить від його щільності, складність полягає в тому, що на самому рушнику рівень щільності не вказується. Тому спирайтеся при виборі рушника на його вагу - якісний рушник не має бути легким.

Склад

Виробник може здешевлювати вартість виробу, додаючи синтетичне волокно, чим дешевше рушник - тим більше штучного волокна в нього додано або маленька вага. Причому вбираність рушника безпосередньо залежить від змісту в нім синтетики. Якщо Ви збираєтеся придбати рушник невідомою Вам марки, то краще придбайте невеликий рушник, який удома легко зможете перевірити на якість : розлийте на столі ложку води і витріть воду цим рушником якщо місце залишилося сухим - придбавайте рушник великих розмірів без сумнівів. Якщо ж на столі залишилася вода - в рушник додана велика кількість синтетики.

Ворс

Безперечним показником якості є і довжина ворсу рушника - якщо вона більше 3,5 см - вона прекрасно прослужить Вам довгий час, але надмірна довжина ворсу більше 5 см може скачуватися і швидко втрачати свою привабливість. Має бути рівномірне плетіння і кручення махры.

М'якість

Не завжди м'якість рушника говорить про хорошу якість махры. Багато виробників додають у бавовну віскозу (синтетику), що дає відчуття м'якості, але погано впливає на якість вбираної води. Якщо ви бачите, що на маркіровці вказане - 100% бавовна (ПК) те знайте - це теж синтетика і рушник добре не вбиратиме воду.

Барвники

Якщо рушники забарвлені неякісними барвниками, то рушники постійно линятимуть при кожному пранні і залишатимуть на тілі кольорові ворсинки. Як правило це стосується дешевих рушників, виробництва Китай.

 

Головні пріоритети в роботі із замовниками:

 

Постачання тільки якісної продукції

Оптимальне співвідношення ціна - якість

Зручна логістика для Клієнта

Широкий асортимент товару на нашому складі

Високий рівень персоналу підприємства - для отримання консультацій з питань, що цікавлять.

Швидке і якісне виконання замовлення

Довгострокові і взаємовигідні стосунки з кожним Клієнтом

Виробляєм махру під замовлення, з вишивкою і логотипом

Для нас Ви - VIP клієнт

 

Ми будемо раді бачити Вас в числі наших партнерів, і гарантуємо, що наша співпраця буде довгою і взаємовигідною.